+90 (123) 456 78 90

info@mysitenano.com

HİZMETLERİMİZ

İş Sağlığı ve Güvenliği

01.01.2017 itibariyle tüm işletmelerde OSGM olma zorunluluğu bulunmaktadır. İş Sağlığı veGüvenliği Kanunu'na göre 10 kişi ve üzerinde çalışanı bulunan işyerlerinde işveren işyerinin tehlike sınıfına uygun İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli çalıştırmak zorundadır. Biz ABKA GRUP olarak sizin için uzman personelleri bünyemizde çalıştırmakta ve isteğiniz halinde sizin için bu hizmeti sunmaktayız. 
İş yerinde yaptırılması gereken Toz, Gaz, Gürültü, Titreşim, Termal Konfor ( Isı, Nem, Hava Akımı), Basınçlı Kaplar, Kaldırma Araçları, Elektrik Topraklama Tesisatın Kontrolü, Paratoner tesisatın kontrolü gibi birçok alanda periyodik ve teknik kontrolleri yapmaktayız ve analiz raporu vermekteyiz.

6331 sayılı yasa ile her işletmenin bir iş güvenliği uzmanı bulundurması veya bu iş güvenliği uzmanını yetkilendirilmiş ortak sağlık güvenlik birimlerinden temin etmesini öngörmektir. İş Sağlığı ve güvenliği yaklaşımındaki amaç , iş yerindeki riskleri en aza indirerek, işçinin, işletmenin ve üretimin güvenliğini sağlamaktır.

İş Güvenliği Uzmanlığı, Danışmanlık, Risk Analizleri, Denetleme, Kayıt ve İstatistik, İç Yönetmelik ve Organizasyon, Büyük Kazaları Önleme Politikası, Ortam Ölçümleri, Makina ve Ekipmanların Periyodik Kontrolleri, Elektrik ve Topraklama Ölçümleri, Acil Eylem Planı (Yangın, Deprem, Sel, Sızıntı vs.), İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulunun Oluşturulması, İş Sağlığı ve Güvenliği El Kitaplarının Hazırlanması, Koruyucu Donanım Standartlarının Hazırlanması.

Diğer Hizmetlerimiz

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım