+90 (123) 456 78 90

info@mysitenano.com

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

ABKA GRUP Temizlik Hizmetleri, Güvenlik Hizmetleri, SMMM ve OSGB (iş sağlılığı yönetimi) alanlarında faaliyet gösteren İstanbul firmasıdır. Firmamızı faaliyete geçirmiş olup, profesyonel ekiplerimizle, teknolojinin sağladığı en son yeniliklerle ve " ÖNCE İNSAN " sloganımızla temiz sağlıklı ortamlarda yaşam ve çalışma imkanı sunmaktayız. Sizin ve sevdiklerinizin yaşam alanları sizin kadar bizim için de önemlidir.

Vizyonumuz

2020 yılına kadar sunmakta olduğumuz temizlik hizmetleri, kontrol ve hijyen sistemleri ile ekipmanları konusunda, Adana, İzmir, Ankara, Bursa pazarında ciro bazında ilk 10 firma arasına girmek, İstanbul'da ise lider firma olmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olmak. Ülkemiz ekonomisine istihdam yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

KALİTELİ VE GÜVENİLİR BİR HİZMET

ÖNCE İNSAN " sloganımızla temiz ve sağlıklı ortamlarda yaşam ve çalışma imkanı sunmaktayız.

Profesyonel bir çalışma ekibine sahip olan firmamız kaliteli ekipmanlar ve güvenilir bir hizmet yapısı ile her türlü temizlik talepleriniz için ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Bize ulaşarak uygun fiyatlarımız ve hizmet türlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüm temizlik ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

Ekomomik Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Buhar Temizliği, Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Dış Cephe Cam Temizliği, Okul, Dershane, Yurt Temizliği, Fabrika Temizliği, Gemi, Yat Temizliği, Restaurant Temizliği, Banka Temizliiği, Villa Temizliği, Otel Temizliği, Havuz Bakımı, Hastane Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Havuz Bakım, Güvenlik Hizmetleri ...

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım